zdravé teplo - moderní technologie

Referenční instalace

 

Instalace DOMUSA BioClass HM 10

Instalace automatického kotle na pelety o výkonu 10 kW v polovině dvojdomku situovaného v horském údolí. Kotel je umístěn v suterénní kotelně společně se zásobníkem pro 195 kg paliva a další zásobou pelet v patníctikilogramovém balení. Je určen pro vytápění dvou pater nemovitosti a ohřev užitkové vody. Vzhledem ke vzdálenosti od pracoviště uživatele je systém doplněn wifi pokojovým termostatem umožňujícím vzdálenou kontrolu a ovládání topení.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Instalace DOMUSA BioClass HM 16

Instalace automatického kotle na pelety se jmenovitým výkonem 16 kW v rekonstruovaném rodinném domku na vesnici. Kotel je umístěn v kotelně společně se zásobníkem na 350 kg paliva a další zásobou pelet v patníctikilogramovém  PE balení. Je určen pro vytápění 2 otopných okruhů v nemovitosti a ohřev užitkové vody. Pro komfort uživatele je systém doplněn wifi pokojovým termostatem umožňujícím vzdálenou kontrolu a ovládání topení.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Instalace DOMUSA BioClass HM 25

Instalace automatického kotle na pelety o výkonu 25 kW v rodinném domě. Kotel je umístěn v kotelně společně se zásobníkem pro 350 kg paliva a další zásobou pelet. Je určen pro vytápění dvou pater nemovitosti a ohřev užitkové vody - instalace ve stanardní - základní konfiraci kotle. Otopný systém je řízen bezdrátovým termostatem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Instalace BioClass HM