zdravé teplo - moderní technologie

DOMUSA na výstavě InfoTherma v Ostravě

V právě končícím týdnu se návštěvníci mezinárodní výstavy InfoTherma 2019, věnované vytápění a úsporám energie, mohli na ostravské Černé louce setkat i s výrobky společnosti DOMUSA Teknik.

Plně automatický peletový kotel DOMUSA BioClass HM 25 si mohli návštěvníci prohlédnout bezprostředně za vstupem na výstavu mezi řadou dalších TOP výrobků letošní infoThermy.

V hlavní "topenářské" hale, na stánku firmy ABtop ve společenství dalších členů klastru Česká peleta, se zájemci o vytápění dřevními palivy mohli poprvé v ČR seznámit s peletovým automatem DOMUSA DualTherm 25, jehož konstrukce dovoluje, kromě vysoce účinného využití dřevních pelet, také topení tzv. náhradním palivem - kusovým dřevem (až do délky 50 cm) nebo dřevními briketami.
Tento kotel je určen především pro zájemce, kteří preferují komfortní automatický způsob vytápění prostřednictvím pelet, ale mají k dispozici také vlastní kusové dřevo pro občasné topení ve chvílích, kdy se zdržují doma a chtějí snížit celkové náklady na vytápění.
Kotel vzbudil zaslouženou pozornost nejen pro svou hlubokou (50 cm) spalovací komoru na kusové dřevo, ale také pro zcela automatický přechod od topení dřevem k vytápění peletami a bezesporu i pro možnost používání dřevních pelet s podílem kůry - díky účinnému systému čištění peletového hořáku.

V.M. 26.1.2019

DOMUSA BioClass HM 25 ve vstupní hale výstaviště
Kotel na pelety DOMUSA BioClass HM 25 ve vstupní hale výstaviště